Osmangazi Mah. Mimar Sinan Cd. No: 1 KÜTAHYA / MERKEZ info@karaaytaclar.com.tr

Adres

Osmangazi Mah. Mimar Sinan Cd. No: 1 KÜTAHYA / MERKEZ

Servis Ağımız

 

Karaaytaçlar Pastacılık Malzemeleri ve Gıda LTD. ŞTİ. olarak Pazar günleri hariç, haftanın 6 günü, 08.30-18.00 saatleri arasında sizlere hizmet vermekteyiz.

0 (274) 231 51 60 numaralı telefonumuzu aradığınızda yetkili arkadaşalarımıza siparişlerinizi verebilir ya da bilgi ve fiyat isteyebilirsiniz.

Servis araçlarımız Kütahya ve ilçeleri (Tavşanlı, Gediz, Simav, Emet, Altıntaş), Eskişehir-Bozüyük, Afyon ve Uşak için düzenli aralıklarla yola çıkmaktadır. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre servis günlerini öğrenmek ve satış temsilcilerimiz ile iletişim kurmak için lütfen bilgi alınız. 

Kütahya Merkez'de hergün sabah 10.30'da ve öğleden sonra 13.30'da servisimiz yola çıkmaktadır. Öğleden önce elinize ulaşmasını istediğiniz siparişleriniz varsa saat 10:00'dan önce veya ihtiyacınız olan zamandan bir gün önce mutlaka bize bildirmenizi rica ediyoruz.

Bütün müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için Kütahya Merkez'de yeralan Yunus Emre, Yenidoğan, 100. Yıl ve Sporkent Mahalleleri'ne ve TOKİ'ye Çarşamba ve Cumartesi günleri 13:30 aracı ile sevkiyat yapmaktayız. Bu yüzden lütfen bugünlerden önce sipariş vermeye dikkat ediniz.

Kütahya Osmangazi Mahallesi'nde bulunan mağazamızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Yaklaşık 2.000'in üzerinde çeşite sahip pastacılık malzemelerine buradan ulaşabilirsiniz.

İletişim