Osmangazi Mah. Mimar Sinan Cd. No: 1 KÜTAHYA / MERKEZ info@karaaytaclar.com.tr

Adres

Osmangazi Mah. Mimar Sinan Cd. No: 1 KÜTAHYA / MERKEZ

Misyon

Bir unlu mamülun tarladan tezgaha, tezgahtan sofraya geçen serüveninin tezgaha kadar olan kısmını kolaylaştırmak, problemsiz, dürüst ticaret yapan bir tedarikçi olmak. 

Misyon

Sık Sorulan Sorular

Pasta, simit ve baklava (ve türevlerini) yapmak için ihtiyacınız olan tüm ham madde, ekipman ve ambalajı satıyoruz. Un, yağ, şeker, nişasta, çikolata çeşitleri, şanti, krema, pasta süsü, kakao, hindistan cevizi, susam, maya, baharat, kuruyemiş, ambalaj, kutu, altlık, mum, maytap, konserve ürünler, dolgu, katkı maddeleri, aroma, gıda boyası, şeker hamuru, kek kalıbı, kurabiye kalıbı ve daha pek çok ürün...

Toptan ve perakende hizmetimiz mevcuttur. Perakende için Kütahya Merkez'de bulunan mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz.Toptan siparişleriniz için bizimle iletişim kurarak ürünlerinizi servis ağımız içindeki bir bölgeye sevk etmemizi isteyebilirsiniz.

Siparişlerinizi istediğiniz adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kütahya Merkez'de araçlarımız sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2 kez dağıtıma çıkmaktadır. Araçlar çıkmadan sipariş verdiğiniz takdirde gün içinde ürünler adresinizde olacaktır. (*Bazı mahalleler için belirli günlerde sevkiyat yapılabilir. Lütfen SERVİS AĞIMIZ kısmını inceleyiniz.) Kütahya Merkez haricindeki il ve ilçelerin servis günleri rutindir, aksi bir durum olmadıkça gün içinde teslimat yapılır.

Ödemeyi ürün tesliminden önce mağazamıza gelerek veya ürün teslimi sırasında yapabilirsiniz. (Özel servis veya yüklü siparişlerde ödeme teslimattan önce talep edilebilir.) Ödemenizi nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Vadeli çalışmada gereken şartları öğrenmek için lütfen satış temsilcilerimiz veya şirketimiz ile iletişime geçiniz.

Stüdyo Mutfak'da yapılan programlara katılım şartları programın içeriğine göre değişkenlik gösterebilir. Bayiliğini yaptığımız firmaların tanıtım ve demoları Passiba ile çalışan Pastane, Fırın veya Unlu Mamül imalatçılarına ücretsizdir. Özel eğitimler ise katılımcı sayılarının belirlenmesi amacıyla başvuru ile yapılmaktadır. Bazı programlara başvuru için ücret, alışveriş limiti vb. şartlar talep edilebilir. Program tarihleri ve katılım şartları için duyuruları takip etmenizi rica ederiz.

Elbette, size uygun programların katılım şartlarını yerine getirdiğiniz takdirde katılabilirsiniz.

Sosyal medya adreslerimizden duyuruları takip edip gerekli başvuruyu yapmanız ve program saatinden önce Stüdyo Mutfak'ta yerinizi almanız yeterli olacaktır.

Vizyon

Pastane, fırın, tatlıcı, börekçi, yufkacı için akla ilk gelen tedarikçi olmak. Teknolojiyi kolay sipariş ve anlaşılır ticaret amacıyla kullanarak en uygun ürünü en hızlı yolla kullanıcısına ulaştırmak. Pastacılığın mamülüyle de ustasıyla da gelişmesine ve tanınmasına öncülük etmek. 

Vizyon
İletişim